11 jubilarissen plus een benoeming tot erelid bij Keep Fit!

Gepubliceerd: 26 november 2019
Jubilarissen 2019

Keep Fit telt dit jaar maar liefst 11 jubilarissen, waarvan 9 op 6 november 2019 bloemen en een attentie in ontvangst namen tijdens de ledenvergadering van Keep Fit: 8 mensen zijn 12,5 jaar lid van de vereniging, 3 leden 25 jaar en Greetje Caneel is benoemd tot erelid van Keep Fit! Ze leidt de CVA-groep en de nordic walking groep bij Keep Fit. Al meer dan 22 jaar zet zij zich met heel veel enthousiasme in voor onze vereniging, waarvoor we haar heel dankbaar zijn.
De jubilarissen beoefenen allemaal een of meerdere van de verschillende sporten bij Keep Fit: aerobics, badminton, conditietraining, dynamic tennis, hardlopen, sport en spel, nordic walking en/of volleybal. Gefeliciteerd allemaal! We zijn er trots op dat we zoveel leden hebben die al zo lang met veel plezier bij onze vereniging sporten.